در اجرای دستورالعمل میز خدمت به شماره 1538588 مورخ 1396/09/07 وبینار آموزشی "استقرار میز خدمت در دستگاه های اجرایی" در روز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 97 در سالن ذوالفقار سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، با حضور جناب آقای ملیحی مدیر طرح استقرار میز خدمت از سازمان اداری و استخدامی کشور، جنای آقای مهندس آموزگار معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان و دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری برگزار گردید.

در این جلسه که نمایندگان 47 دستگاه اجرایی استان شرکت داشتند جناب آقای ملیحی پس از توضیحاتی در خصوص لزوم استقرار میز خدمت و نحوه اجرای دستورالعمل آن در دستگاه ها پاسخگوی سوالات و ابهامات مطرح شده بودند.

 

 


برش استانی برنامه سه ساله اصلاح نظام اداری سال 1396 دستگاههای اجرایی استان بر روی لینک تصویب نامه ها و بخشنامه ها قرار گرفت.


شیوه نامه شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد سال 1396 دستگاههای اجرایی استان در لینک تصویب نامه ها و بخشنامه ها قابل دسترسی می باشد


نشست تبیین حقوق شهروندی در نظام اداری روز دوشنبه مورخ 1396/11/02 با حضور نمایندگان 16 دستگاه اجرایی استان ( مدیران ، معاونین و کارشناس مربوطه ) که بر اساس بررسی صورت گرفته بیشترین میزان مراجعه ارباب رجوع را دارند در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار گردید.

در این جلسه آقای دکتر  آرین رییس سازمان به الزامات طرح تکریم و اجرایی شدن دستورالعمل میز خدمت در دستگاههای اجرایی استان اشاره نمودند.

در ادامه آقای آموزگار معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان ، ضمن تبیین وظایف دستگاههای اجرایی در خصوص اجرایی شدن تصویب نامه شورای عالی اداری با عنوان حقوق شهروندی در نظام اداری و دستورالعمل استقرار  میز خدمت ، یادآور شدند تیمی با محوریت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان متشکل از نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و استانداری ( مدیر کل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری، مدیر کل دفتر  بازرسی، حقوقی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات استانداری و دستگاه مربوطه ) ضمن بازدید از دستگاهها، گزارش اقدامات انجام شده را به منظور طرح در شورای راهبری توسعه مدیریت استان ارائه و پس از تایید در شورای مذکور به بالاترین مقام دستگاه اجرایی ، سازمان اداری و استخدامی کشور و هیات دولت ارسال خواهند نمود.

سپس آقای موسوی، مدیر کل دفتر  بازرسی، حقوقی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات استانداری،  تاکید در اهتمام دستگاههای اجرایی استان به منظور اجرایی شدن مفاد تصویب نامه و استقرار میز خدمت در دستگاههای اجرایی را یادآوری نمودند.   

 

 


در ابتدای جلسه رئیس سازمان و دبیر شورای راهبری توسعه مدیریت استان گزارشی از روند انجام فرآیند ارزیابی عملکرد سال 1395 دستگاه های اجرایی استان و همچنین اقدامات صورت گرفته در خصوص اصلاح اهداف و شاخص های اختصاصی دستگاه های اجرایی به منظور انطباق بیشتر با شرایط اقتضایی و سند توسعه استان از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی را بیان کرد.

در پایان پس از بیان نقطه نظرات اعضاء محترم شورای راهبری ، استاندار خراسان جنوبی ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته و همچنین قدردانی از دستگاه های برتر تاکید نمودند : لازم است تدوین و پیشنهاد شاخص های اختصاصی دستگاه های اجرایی استان بر اساس شرایط اقتضایی استان و برون رفت از شرایط فعلی و حل معضلات موجود باشد . ضمنا مقرر شد که سازمان مدیریت و برنامه ریزی به عنوان دبیرخانه شورای راهبری توسعه مدیریت اقدام به ارائه راه کارهای لازم و برنامه ریزی به منظور افزایش آموزش های لازم و نظارت کافی در دستگاه های اجرایی نماید.


معرفی معاون

 

 

کوروش آموزگار

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی

 

نقشه راه اصلاح نظام اداری

 

نقشه راه توسعه دولت الکترونیکی

 

اوقات شرعی