جلسه کارگروه توسعه مدیریت شرکت آب منطقه ای با حضور آقای امامی مدیر عامل محترم، معاونین و جمعی از مدیران شرکت و نمایندگان محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی در تاریخ 98/09/18 در محل سالن کنفرانس این شرکت برگزار گردید. در این جلسه مصوبات جلسه شورای راهبری فناوری اطلاعات و توسعه مدیریت و تکالیف برنامه نقشه راه اصلاح نظام اداری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

مصوبات

  • تعیین مصوبات شورای راهبری فناوری اطلاعات و توسعه مدیریت برای اجرا در استان
  • صدور ابلاغ برای افراد متولی اجرای اقدامات ذیل برنامه های ده گانه اصلاح نظام اداری

ارزیابی میز خدمت دستگاه های اجرایی شهرستان سربیشه در تاریخ 98/09/20 توسط تیم ارزیابی مشترک این سازمان و دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری، انجام پذیرفت.

در اجرای بخشنامه ریاست محترم جمهوری به شماره 24452 مورخ 97/03/01 و بخشنامه شماره 1538588 مورخ 96/09/07 سازمان اداری و استخدامی کشور، همچنین تصویب نامه حقوق شهروندی در نظام اداری ابلاغ شده به شماره 1127128 مورخ 96/12/28 ریاست محترم جمهوری؛ کار ارزیابی میزان استقرار میز خدمت در شهرداری و تعدادی از دستگاه های اجرایی شهرستان سربیشه انجام پذیرفت.

از دیگر برنامه های تیم ارزیابی دیدار با فرماندار محترم شهرستان سربیشه بود.

 

ارزیابی میز خدمت  اداره کل جهاد کشاورزی با حضور سرکار خانم رضایی سرپرست محترم معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و تیم ارزیابی استان، صبح امروز مورخ 98/09/19 انجام پذیرفت.

در اجرای بخشنامه ریاست محترم جمهوری به شماره 24452 مورخ 97/03/01 و بخشنامه شماره 1538588 مورخ 96/09/07 سازمان اداری و استخدامی کشور، همچنین تصویب نامه حقوق شهروندی در نظام اداری ابلاغ شده به شماره 1127128 مورخ 96/12/28ریاست محترم جمهوری؛ کار ارزیابی میزان استقرار میز خدمت در اداره کل جهاد کشاورزی استان در سال 1398 انجام پذیرفت.

 

 

دستور جلسه:

  • بررسی محورهای استقرار نظام مدیریت عملکرد و اصلاح ساختار سازمانی

جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل زندان های استان در تاریخ 98/09/17 با حضور آقای هاشمی مدیر کل محترم، نمایندگان محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سایر اعضاء کارگروه در محل این اداره کل برگزار گردید. در این جلسه در مورد نواقص موجود در بارگذاری مستندات محورهای استقرار نظام مدیریت عملکرد و اصلاح ساختار سازمانی ارزیابی سال 97 بحث و بررسی صورت گرفت و همچنین نمایندگان محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی راهنمایی های لازم در مورد نحوه بارگذاری محورهای مطروحه در سال 98 را ارائه نمودند.

مصوبات:

  • در خصوص واگذاری واحد های عملیاتی و خدمات دستگاههای اجرایی به بخش خصوصی، مقررگردید خدمات شناسنامه دار از جمله امور مربوطه به ارائه خدمات قضایی به زندانیان، ارائه خدمات حمایتی به زندانیان آزاد شده و اشتغال و آموزش زندانیان به بنیاد تعاون، ستاد دیه و انجمن حمایت واگذار گردد.
  • درخصوص تفکیک وظایف استانی و شهرستانی و تفویض اختیارات و وظایف استانی سطوح شهرستانی نیز مقرر گردید اختیاراتی از قبیل مزد روزانه محکومان به تناسب درجه مهارت و کاردانی هریک از آنان و میزان کاری که انجام می دهند و... به زندان های شهرستان واگذار گردد.
  • مقرر گردید در خصوص درصد تحقق هدف بهره گیری از ظرفیت زنان در پست های مدیریتی مذکور در برش استانی در شاخص مربوطه پیگیری شود.

 

دستور کار جلسه:

  • هماهنگی لازم به منظور اجرای دستورالعمل سازمان مدیریت و برنامه ریزی در خصوص افزایش کیفیت میز خدمت.

جلسه کارگروه توسعه مدیریت در تاریخ 98/09/12 با حضور آقای خادمی، مدیریت محترم صندوق، آقای اکبری نماینده محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سایر اعضاء کارگروه در محل این مدیریت برگزار گردید.

پس از قرائت دستور جلسه توسط دبیر کارگروه؛ اعضاء جلسه به بحث و تبادل نظر پیرامون دستور جلسه پرداختند و در این رابطه عنوان شد که با عنایت به پشتیبانی نرم افزاری میزخدمت الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری از سوی ستاد، درخواست این مدیریت مبنی بر افزایش توانمندی سیستم برای رهگیری و ارائه رسید به ارباب رجوع به دفتربرنامه ریزی و توسعه سیستم ها (ستاد) منعکس گردیده است.

در ادامه گزارشی از بسته های اطلاع رسانی با آخرین اصلاحات و همچنین امکانات و توانمندی های میز خدمت طبق دستورالعمل های صادره ارائه شد و در نهایت نماینده محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی، راهنمایی های لازم پیرامون مباحث مطروحه در جلسه را ارائه نمودند.

معرفی معاون

 


 

معصومه رضایی

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی

 

نقشه راه اصلاح نظام اداری

 

بانک اطلاعاتی فضاهای اداری دستگاه های اجرایی استان

 

نقشه راه توسعه دولت الکترونیکی

 

اوقات شرعی