دستور کار جلسه: بررسی محور اصلاح ساختار سازمانی، تحلیل مدیریت سرمایه انسانی، واگذاری واحدهای عملیاتی، شفافیت و مدیریت مالی، ارتقای سلامت اداری و تحلیل شاخص های اختصاصی.

 

مباحث مطروحه:

اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل هواشناسی استان در تاریخ 98/07/10 با حضور آقای مهندس خندان رو، مدیر کل محترم اداره کل هواشناسی، نمایندگان محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سایر اعضای کارگروه توسعه مدیریت در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای خندان رو پس از خیر مقدم خدمت مهمانان جلسه، مواردی از مشکلات مربوط به ارزیابی عملکرد این اداره کل را بیان داشتند، از جمله اینکه برخی شاخص ها ماهیت کیفی داشته و درج مستند کمّی برای آن کار مشکلی است، از طرفی در ارتباط با واگذاری خدمات به بخش خصوصی، شرکت هایی که خدمات هواشناسی ارائه می کنند خیلی محدود بوده و امکان برون سپاری خدمات را با مشکل مواجه می کند و ....

در ادامه نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی ضمن پاسخ به سئوالات مطروحه، رهنمودهایی جهت بهبود وضعیت این اداره کل در ارزیابی سال 98 ارائه نمودند. در ادامه آقای اکبری نماینده سازمان در کارگروه توسعه مدیریت اداره کل هواشناسی ضمن اشاره به کسب جایگاه سوم توسط استان در بحث میزان رضایتمندی ارباب رجوع از دستگاه های اجرایی، خواستار تلاش مضاعف و توجه بیشتر اعضاء کارگروه برای حفظ و بهبود این جایگاه شدند.

 

مصوبات جلسه:

- مقرر گردید جلسه ای تخصصی با حضور سرکار خانم میابادی پیرامون تفاهم نامه خدمات قابل واگذاری در سال 98 برگزار گردد.

- مقرر شد، پیگیری لازم در جهت دریافت عدم مصداق در رابطه با شاخص هایی که این اداره کل ندارد، صورت پذیرد.

معرفی معاون

 


 

کوروش آموزگار

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی

 

نقشه راه اصلاح نظام اداری

 

بانک اطلاعاتی فضاهای اداری دستگاه های اجرایی استان

 

نقشه راه توسعه دولت الکترونیکی

 

اوقات شرعی