اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در تاریخ 98/08/26 با حضور آقای خوش آیند مدیر کل محترم، سرکار خانم اسماعیل زاده نماینده محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سایر اعضاء کارگروه در محل این اداره کل برگزار گردید.

در ابتدا آقای خوش آیند، ضمن عرض خیر مقدم خدمت اعضای کارگروه و تشکر از تیم ارزیابی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و نیز همکاران این اداره کل در راستای کسب رتبه برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی، به محدودیت های این اداره کل در کسب امتیاز کامل در برخی شاخص های عمومی و اهداف تعیین شده در برش استانی(کاهش نیروی مازاد قراردادی، کاهش سن مدیران و مناسب سازی فضای اداری و .....) اشاره نموده و بیان داشتند برش استانی  در سال 1397 دیرتر از موعد مقرر ابلاغ گردید که خود یکی از معضلاتی است که این اداره در روند ارزیابی عملکرد با آن مواجه گردید.

در ادامه نماینده سازمان به امتیاز اخذ شده شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد سال 97 و همچنین رتبه کسب شده اشاره و  توضیحاتی در خصوص علل عدم کسب امتیاز در برخی شاخص ها از جمله عدم تحقق اهداف مطرح در برش استانی ارائه نمودند. سپس در راستای بهره وری هرچه بهتر این کارگروه خواستار طرح مصوبات کمیته های ذیل در کارگروه توسعه مدیریت شد و بنا به پیشنهاد ایشان مقرر گردید:

مصوبات:

  • با اداره کل بهزیستی در راستای آسیب شناسی و مناسب سازی فضاهای اداری جهت استفاده معلولین و جانبازان جلسه ای برگزار گردد.
  • مقرر گردید با حضور کارشناسان ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی جلسه آسیب شناسی ارزیابی عملکرد سال 97 برگزار گردد.

معرفی معاون

 


 

معصومه رضایی

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی

 

نقشه راه اصلاح نظام اداری

 

بانک اطلاعاتی فضاهای اداری دستگاه های اجرایی استان

 

قانون مدیریت خدمات کشوری

اوقات شرعی